Home » Teams

 Selectie 1e elftal


Jim Vermeere

Sergio Vermeire

Serge Thomaes

Sten Otte

Robbert Thomaes

Ardan Tollenaar

Nicky vd Hemel

Gert Jan Ghijs

 

 

Rick Ghijs

Tim Wieme

Giovanni Bleijenberg

Adnan Reiz

Wouter Ghijs

Rick Thomaes

 

Marvin Cornelis

Niek Thomaes

Wesley Lippens

Yannick de Bie

Mark Boeckhout

 

 

Sponsoring Tenue :   Plus supermarkt Breskens
Sponsoring Tassen :  De Hullu en Cornelis Hoofdplaat
Sponsoring Trainingspakken :   Haers Philippine
Sponsoring inloop Shirten :   Vanacker Sportswear
Sponsoring Jassen : Cafe t`Krikje  /  Vincent Verhuur  BV  /  Markusse BV :

Trainer : Rudi Cornelis

Keeper Trainer : Menno Heijens
Assistent Scheids : H.Blaakman
Leider : Ad de Koster / Jim Vermeere     

 

                                                                                                                       


 Selectie 2e elftal


 

Rudi Scherbeijn

Ricardo v Waes

Peter Maes

Donny Steijaert

Deny Sinack

Jelmer Simonse

Davey v Mulken

Glenn Verbeke

Dion Sinack

Edwin de Greve

Paul Vermue

Jeffrey vd Velde


Kevin de Ruijsscher

Bart de Smit

Patrick Thomaes

Alex Grimbergen

Myrel Vataminescu

Dylan Klaaysen

Loek Thomaes

Alf Waatjes

Elian Kodde

Tinus v Adel

Toby Thomaes

Ruben Thomaes

2e Selectie :

Sponsoring Tenue : Cafe  t`Krikje  Hoofdplaat.                                                                  
Sponsoring Tassen : De Hullu en Cornelis  Hoofdplaat
Sponsoring Trainingspakken : Sportzaak Sportivo Oostburg
Sponsoring Jassen : Plus supermarkt Breskens, De Hullu en Cornelis , La Porte Dor ,  t` Krikje.
Sponsoring Inloop Shirten : Steijaert bestrating Hoofdplaat

https://www.facebook.com/Vvhtwiddu?ref=aymt_homepage_panel

Trainer : Paul Vermue
Leider : Tinus v Adel

Assistent scheids : Marco van Waes

 

 

 

 


Selectie JO 15 - 4e Klasse

 

Yoeri Fortrei

Stijn Belde

Brecht Hoonhorst

Jesse de Nood

Xander van Os

Bas de Moerlooze

Twan de Pre

Reinier Thomaes

Yvo van Liere

Steven van Strien

Xander van Waes

Falco Roelans

Ruben Patijn

Rens Maas

Jasper Fortrei

 

STAF :

Andre van Liere

Dennis Maas

Marco van Waes

                         

                          Trainingen:

                          Maandag :   19.00 -20.15 uur.

                          Donderdag: 19.00 - 20.15 uur.

                          Wedstrijden : 11.45 uur te Biervliet


Selectie JO 13 - 4e Klasse

 

Lars Boeije

Quinten Scheers

Mahdi

Raul Birjovanu

Collin Broekhoven

Rick Belde

Lucas van Harn

Antonio Kieris

Chiel Gielliet

Jelle de Smit

Mauri Janssen

Julia Buijck

Sanne Teerink

Damian Creusen

Luc Scherbeijn

Sem Maes

 

STAF :

Ardan Tollenaar

Jesse Lippens

Giovanni Bleijenberg

Jim Vermeere

Peter Maes

Training :         

Maandag: 18.45 - 20.00 uur te Biervliet 

Donderdag: 18.45 - 20.00 uur te Hoofdplaat.                          Wedstrijd:                10.30 uur  te Hoofdplaat.  


Selectie JO 12- 3e Klasse   8 tegen 8

 

Teun Ceulenaere

Thimo de Gijsel

Justin Adam

Yannick de Jong

Martina Oosthoek

Jelte Janssen

Thomas Buijck

Neil Verdoorn 

Lieke Gielliet

Hidde Paap

Femke Roelans

 

STAF :

Philip Buijck

Joris Cuelenaere

Carlo de Gijsel

 

Training :           

Maandag:    18.30 - 19.30 uur te Biervliet

Woensdag:  18.30 - 19.30 uur te Biervliet

Wedstrijd :               10.30 uur te Biervliet


Selectie JO 10  -  1  -  6 tegen 6

 

Justin Provoost

Manoah den  Dekker

Yinthe Maes

Roan Waebeke

Liam Pielaet

Raf Spinnewijn

Jasper Harte

 

STAF :

Maikel Harte

Dennis Waebeke

Michel Spinnewijn

 

Training :

Woensdag :  18.30 - 19.30 uur te Biervliet

Wedstrijd :   10.30 uur te Biervliet


Selectie JO 8   -  6 tegen 6

 

Thijs Boeye

Vienna Schweigert

Dylan Buchner

Tijmen de Nood

Yorick Vonhout

Keano de Gijsel

Niels Lijbaart

Milan van Luijck

 

STAF :                                                                                                  Training :

Marco Schweigert                                                                               Woensdag: 18.30 - 19.30 uur te Biervliet 

Bernhard Buchner                                                                               Wedstrijd : 09.30 te Biervliet

                                                                               


Selectie JO 6 mini

 

Daan de Putter

Pim Adam

Jasper Oosthoek

Lucas  Doolage

 

Joep Teerink

Teun Mullaert

Pepijn Zegers

STAF :                                                                                              Training :

Erik Adam                                                                                       Woensdag: 18.30 - 19.30 uur te Biervliet

Willy Teerink                                                                                   Wedstrijd : 09.30 uur te Biervliet.

Martijn Doolage