Home » Teams

1e selectie VV Hoofdplaat

Jim Vermeere

Giovanny Bleyenbergh

Kenny de Baerdenmaker

Marvin Cornelis

Robert Thomaes

 

 

 

Serge Thomaes

Wouter Ghijs

Yannick de Bie

Ardan Tollenaar

Mark Boeckhout

 

 

Wesley Lippens

Niek Thomaes

Josip Lovric

Adnan Reiz

Rick Ghijs

Arnoud Kouwijzer

Sponsoring Tenue:   Plus supermarkt Breskens
Sponsoring Tassen:  De Hullu en Cornelis Hoofdplaat
Sponsoring Trainingspakken:   Haers Philippine
Sponsoring inloop Shirten:   Vanacker Sportswear
Sponsoring Jassen: Cafe t`Krikje / Vincent Verhuur  BV / Markusse BV :

Trainer: Marty Bekooy

Trainer: Werner Temmerman

Keeper Trainer: Menno Heijens
Assistent Scheids H.Blaakman
Leider : Perry Rijckaert       Verzorger :Elroy Verstraete

                                                                                                                       

 Competitie wedstrijden Hoofdplaat 1 Seizoen 2016-2017

 

24-9-2017 SLUIS 1 - HOOFDPLAAT 1  Afgelast

01-10-2017 HOOFDPLAAT 1 - GRAAUW 1  Eindstand 3 - 2

08-10-2017 SLUISKIL 1 - HOOFDPLAAT 1 14:30 UUR
15-10-2017 HOOFDPLAAT 1 - LEPELSTRAATSE BOYS 1 14:30 UUR
22-10-2017 HOOFDPLAAT 1 - SDO'63 1 14:30 UUR
22-10-2017 BEKER/ INHAAL

29-10-2017 AARDENBURG 1 - HOOFDPLAAT 1 14:30 UUR
05-11-2017 HOOFDPLAAT 1 - CORN BOYS 1 14:30 UUR
12-11-2017 BEKER/INHAAL
19-11-2017 BIERVLIET 1 - HOOFDPLAAT 1 14:30 UUR
26-11-2017 HOOFDPLAAT 1 VRIJ
03-12-2017 HOOFDPLAAT 1 - VOGELWAARDE 1 14:30 UUR

10-12-2017 NVS 1 - HOOFDPLAAT 1 14:30 UUR
17-12-2017 HOOFDPLAAT 1 - SCHOONDIJKE 1 14:30 UUR
17-12-2017 BEKER/INHAAL

24-12-2017 WINTERSTOP

 

 

 

 




2e Selectie : ______________________________________________

Paul Vermue   (TR)                Patrick de ruyter (GK)                Jeffrey Velde

Rudy Thomaes                      Rudy Scherbeijn                         Alf Waatjes 

Ricardo van Waes                 Peter Maes  (C)                          Niek Thomaes

Tinus v Adel                          Marco de Gardijn                        Kevin de Ruyscher

Donny Steyaert                     Raymond Eggermont                  Glen Verbeke

Mirel Vatamenescu               Giovanny Bleyenbergh                Bart de Smit                                                     

 

       

 

 

Sponsoring Tenue: Cafe  t`Krikje  Hoofdplaat.                                                                  
Sponsoring Tassen: De Hullu en Cornelis  Hoofdplaat
Sponsoring Trainingspakken: Sportzaak Sportievo Oostburg
Sponsoring Jassen: Plus supermarkt Breskens, De Hullu en Cornelis ,La Porte Dòr , t` Krikje.
Sponsoring Inloop Shirten: Steyaert bestrating Hoofdplaat

https://www.facebook.com/Vvhtwiddu?ref=aymt_homepage_panel

Trainer:Paul Vermue
Leider:Patrick de Ruyter / Rudy Scherbeijn

Vlagger:Marco van Waes

 

________________________________________________________________

Poule indeling Hoofdplaat 2

Hoofdplaat 2     12:15

Biervliet 3          10:30

Terneuzen 4      10:30

IJzendijke 4        10:30

Schoondijke 2    12:00

Breskens 3          12:30

Corn Boys 2        12:30

Groede 2             12:00

Groede 3             10:00

 

 

Competitie wedstrijden Hoofdplaat 2 Seizoen 2017-2018

 
24-9-2017 SCHOONDIJKE 2 - HOOFDPLAAT 2 12:00 UUR
01-10-2017 HOOFDPLAAT 2 VRIJ
08-10-2017 BRESKENS 3 - HOOFDPLAAT 2 12:30 UUR
15-10-2017 HOOFDPLAAT 2 VRIJ
22-10-2017 BEKER/INHAAL
29-10-2017 TERNEUZEN 4 - HOOFDPLAAT 2 10:30 UUR
05-11-2017 HOOFDPLAAT 2 - IJZENDIJKE 4 12:15 UUR

12-11-2017 BEKER/INHAAL
12-11-2017 HOOFDPLAAT 2 - CORN BOYS 2 12:15 UUR
19-11-2017 HOOFDPLAAT 2 VRIJ
26-11-2017 HOOFDPLAAT 2 - GROEDE 3 12:15 UUR
03-12-2017 BIERVLIET 3 - HOOFDPLAAT 2 10:30 UUR
10-12-2017 HOOFDPLAAT 2 - GROEDE 2 12:15 UUR
17-12-2017 BEKER/INHAAL

24-12-2017 WINTERSTOP

Programma Beker

03-09-2017 Zeelandia Middelb. 7 - Hoofdplaat 2  Eindstand  3-5

17-09-2017 Hoofdplaat 2 - Hontenisse 5  Eindstand 0 - 1

 

 

 

IMG_7602.jpg

JO19-1 Selectie : VVH/VVB______________________________________________

Niels von Hout                   Niels v/d Wouw        Jaimy van Zegeren           Lars de Vilder

Roy Zegers                        Seby Florescu          Martijn van Doezelaar      Noach de Putter

Robbert Lippens                Sam Versluijs            Arnoud Kouijzer               Tijl Hoonhorst

Tobias can Wijck                Elian Kodde              Toby Thomaes                 Joost Liepert

Alexander Grimbergen       Jelmer Simonse        Robbert Thomaes

 

 

Training:

Maandag in Biervliet van 19:30 tot 21:00 uur

Donderdag in Hoofdplaat van 19:30 uur tot 21:00 uur

 

Speellocatie:V.V.Hoofdplaat 11:15 Uur

Tenue:Flow Serve  (Rood / Wit)

 

Trainer:Rudy Thomaes / Wesley Lippens

Leider:

 

______________________________________________________________________

Competitie wedstrijden Bvl /Hpl JO19-1 Seizoen 2016-2017

 

 


 

JO15-1Selectie : Com VVH / VVB _______________________________________________________

Yelmar Kuipers            Thomas de Lange       Bart Verbeke                  Niels Verbeke

Gertjan Ghijs               Jelle Patijn                   Yoeri Fortrei                    Stijn Belde

Brecht Hoonhorst        Maarten Thomaes       Florienne de Koster        Kyan Vervaet

Melissa Puyenbroek    David Zagdanski         Simon Kouijzer                Max Verstraaten

 

 

 

 

Training:

Dinsdag in Biervliet van 19:00 uur tot 20:30 uur

Donderdag in Hoofdplaat van 19:00 uur tot 20:30 uur

 

Speellocatie:V.V.Biervliet  12:30 Uur

Tenue: Steijaert Bestrating (Geel / Zwart)   Elopak (Rood / Wit)

 

Trainer : Peter Puijenbroek

Leider : Johhny Verstraaten / Danny de Lange

______________________________________________________________________

 

Competitie wedstrijden Hpl/bvl JO15-1 Seizoen 2016-2017


 

JO13-1Selectie : Com VVH / VVB ______________________________

Bas de Moerlooze       Twan de Pre         Reinier Thomaes      Stefano de Koster

Xander van Os            Yvo van Liere       Ydeine Kuipers         Steven van Strien

Xander van Waes       Ruben Patijn         Youri Berckmoes      Rens Maas

Jesse de Nood

 

 

Training :

Maandag in Biervliet van 19:00 uur tot 20:00 uur

Donderdag in Biervliet van 19:00 uur tot 20:00 uur

 

Speellocate:V.V.Biervliet 11:15 Uur

Tenue:Laspartners  (Rood / Wit)

 

Trainer :Dennis Maes / Andre van Liere

Leider : Marco van Waes

______________________________________________________________________

 

Competitie wedstrijden Bvl/Hpl JO13-1 Seizoen 2016-2017

 

 

JO11-1 Selectie : Com VVH / VVB __________________________________

Collin Broekhoven        Mauri Janssen        Rick Belde  

Jasper Fortrey              Chiel Gielliet           Lucas van Harn

Jelle de Smit                  Lars Boeije            Quinten Scheers

 

Training:

Maandag in Biervliet  van 18:30 uur tot 19:30 uur

Donderdag in Biervliet van 18:30 uur tot 19:30 uur

 

Speellocatie V.V.Biervliet 10:00 Uur

Tenue:Harmetis / Sietec  (Rood / Wit)

 

Trainers :Jesse Lippens / JP Fortrei

______________________________________________________________________

 

Competitie wedstrijden Hpl/Bvl  JO11-1 Seizoen 2016-2017

 

 

IMG_0397.jpg

JO11-2 Selectie : Com VVH / VVB

Antonio Kieris         Damian Creusen        Luc Scherbeijn           Sem Maes

Julia Buijck              Thimo de Gijsel          Justin Adam               Teun Ceulenaere

 

Training:

Maandag  in Biervliet van 18:30 uur tot 19:30 uur

Donderdag in Hoofdplaat van 18:30 uur tot 19:30 uur

 

Speellocatie:V.V.Biervliet   10:00 uur

Tenue:Brandstof Lippens (Geel / Zwart)

 

Trainer:Peter Maes / Giovannie Bleijenberg

______________________________________________________________________

 

Competitie wedstrijden Hpl/Bvl JO11-2 Seizoen 2016-2017


 

88553b6094abe2b48616c12362b9ac3a-foto-volgt-615-406-c-310x195-5.jpg

JO9-1Selectie : Com VVH / VVB __________________________________

Jelte Janssen                  Thomas Buijck       Neil Verdoorn                  Rollandi Khetagasvili

Nicolas Khetagasvili         Lieke Gielliet         Manoah den Dekker        Jason Buchner

Jens de Ruijsscher          Jasper Harte          Justin Provoost                Roan Waebeke

Dylan Buchner                 Liam Pielaet          Mannah Rahal                 Tijmen de Nood

Yorick Vonhout      

 

Training :

Woensdag van 18:30 uur tot 19:30 uur

 

Speellocatie:V.V.Hoofdplaat  10:00 Uur

Tenue:Spie / Emte (Rood / Wit)

 

Trainer :Phillip Buijck / Bernhard Buchner / Maikel Harte

 

 

Competitie wedstrijden Bvl/Hpl JO9-1 Seizoen 2016-2017